Araç Asansörleri

Hasel Asansörleri, Otopark ve Özel uygulamalarınızda hertürlü araç asansörü uygulamalarınıza çözümler sunmaktadır.

Günümüzde araç sayısındaki artış , kentlerde çok katlı otopark ihtiyacını beraberinde getirmiştir. Otoparklarda yol için ayrılabilecek alanlar sorun olduğunda veya yerden tasarruf etme imkanı sebebiyle, araç asansörleri yapılmaktadır. Yapmış olduğumuz araç asansörlerinde, şoför aracından inmeden kumanda butonuna ulaşabilmektedir. Malzemeler fırın boyalı olup, uzun ömürlüdür. Asansör Kapıları tam otomatik yada yarı otomatik olmaktadır. mimari projeye bağlı olarak Bina üstleri veya bodrum katları otopark olarak kullanılmaktadır. ortalama 3000 kg kapasiteli olan asansörler özel projeleriniz doğrultusunda kapasitesi artırılıp azaltılabilmektedir. Yol ve rampalardan kaynaklanan yer kayıplanın minumumda olması araç asansörlerinin en önemli avantajıdır.
Ayrıca iki duraklı sistemlerde sürücü hiçbir butona basmadan Asansör aracı park yerine veya çıkış noktasına ulaştırmaktadır.
Günümüz kalabalıklaşan şehir hayatı için vazgeçilmez olan Araç asansörü konusunda Hasel Asansörleri hertürlü hizmeti sunmaktadır.