Hakkımızda

Abdullah BarmanbayHasel Asansörleri, kurumsal ve son kullanıcı müşterileri, Ülkemizin ve dünyanın önde gelen asansör sektör tedarikçileri, konusunda uzman ve deneyimli personeli ile koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışıyor.

Kuruluş:
Hasel Asansör; Abdullah Barmanbay tarafından Asansör Sektöründe Hizmet vermek üzere 1991 yılında kurulmuştur. 1996 yılında HASEL ASANSÖRLERİ olarak marka tescilini tamamlayan şirket, hızla Sertifikasyonunu tamalayarak uluslararası standartlarda hizmet vermeye başlamıştır.

Hizmet Alanları: 

Asansör sistemlerinde, kapı ve kabinler, kartlar ve kumanda panoları, kat ve kabin yerleri, makine-motor temini, süspansiyon takımları ile her türlü asansör yedek parçaları temini, asansör arıza tesbit, tamir bakım onarım hzimetleri sağlamaktadır

Asansör Montaj ve montaj sonrası hizmet, Asansör tamirat, Asansör Bakım, periyodik bakım, arıza, Proje ve Taahüt hizmetleriniz TSE Güvencesi CE Kalitesi, Hasel Asansörleri profesyonelliği ile yapılmaktadır.

  • Asansör bakım: Her çeşit asansörün periyodik ve komple bakımları
  • Asansör Kumanda Panosu: Her çeşit asansörKumanda panosu imalat, bakım, onarım ve monajı
  • Asansör montaj: İnsan, yük, servis, sedye,araba,garaj,monsaj ve diğer çeşitler
  • Asansör revizyon : Faaliyet alanlarındaki tüm asansörlerin revizyonları
  • Asansör Bakım İşleriAsansör arıza : Arızaya anında müdahale
  • Ruhsat-proje-mühendislik hizmetleri

Misyon Vizyon

HASEL ASANSÖRLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ için öncelikli olan müşteriye kalitenin sunulması ve satış sonrası hizmetin devamlılığıdır. 
Önce İnsan Anlayışıyla eniyiyi sunmak. Koşulsuz müşteri memmuniyeti sağlamak.
Güvenli kaliteli, modern ve yaşam alanlarına artı değer katan asansör uygulamaları geliştirmek.
Konusunda uzman çalışanlar için sürekli eğitimin sağlanması, çalışanların toplam kalite yönetimine katılımlarının sağlanması.
Altyapının teknolojik gelişmeleri takip edebilir kıvraklık ve uygunlukta olması için çalışmak.
İşimizde sadakat, süreklilik, çalışan, müşteri, şirket ilişkilerinin kurumsallaştırılması, müşteri için düşünen, geliştiren ve uygulayan şirket olmak HASEL ASANSÖR misyon ve vizyonudur.

Asansör sektörüne hizmet amacı ile 1991 yılında kurulan şirketimiz, 1996 yılında marka tescilini tamamlayarak markalaşma yolunda önemli adımlardan birini atmıştır.

Asansör sistemlerinde, kapı ve kabinler, asansör kartları, asansör kumanda panoları, yedek parça ve ekipmanlar, kat ve kabin butonyerleri, makine-motor temini sağlamaktayız.

Asansör Montaj ve montaj sonrası hizmet, periyodik asansör bakım, arıza ve servis hizmetlerinizi karşılıyoruz.

Aksaray'da yeralan merkez ofisimiz ile tüm İstanbul'a Asansör Servis ve Bakım Hizmetleri vermekteyiz. Kaliteli ürün kaliteli işçilik yanında ekonomik fiyatlandırma, koşulsuz müşteri memnuniyeti, toplam kalite yöne timi anlayışı ve teknolojiyi yakından tekip eden üretim alt yapımız ve asansör ekipmanları ile sektörün lider firmalarından biri olamak amacındayız.

Servis Bakım Onarım desteği verdiğimiz asansör çeşitleri

Asansör bakım onarım servis