ASANSÖR Revizyon ve Yenilemesi

Hasel Asansörleri; Asansörlerinizin revizyon ve yenilenmesini yaparak siz değerli müşterilerine hizmet sağlamaktadır.

Zaman geçtikce asansörünüzün teknolojisi eskimektedir.  Teknoloji eskiliği ile birlikte asansörlerinde  kullanım ömrü sona ermektedir.  Ortaya çıkan ihtiyaç asansörünüzün günün teknolojisi ile modernize etmeniz olabilir.  Bu noktada dikkat edilmesi gereken bir çok kriter mevcuttur. Bunlardan en kritiği,  Asansörün ihtiyaçlarının doğru tespit edilmiş olmasıdır.  İkinci önemli husus  Asansörünüzü modernize ettirirken kullanılan sistemin ve ürünlerin piyasada bulunabilirliliği ve piyasa koşullarına tabi olup olmadığıdır. Üçüncü önemli husus ise kullanılacak ürünlerde marka, model ve sistemin doğru seçilmesidir.  Son olarakta modernizasyon yapacak firmanın yapısı, yeterliliği, referansları  çok önemli bir göstergedir.

Modernizasyonda yapılması veya talep edilmesi gereken konuların biriside  değişen yasa ve yönetmelikler ile yapılacak modernizasyonun örtüşüp örtüşmediğidir. 

Artan teknolojiler ile ortaya çıkan ihtiyaçlarınızda doğru tercih sırasıyla emniyet, performans, ergonomi, fonksiyonellik, konfor, görselliğin sırası ile önemli olduğu bilinmelidir.