Panoramik Asansörler

Hasel Asansörleri, mimaride  teknoloji ve estetikte yakaladığı mükemmellik, panoramik asansörlerde tümüyle ön plana çıkmaktadır.

Hasel Asansörleri çok çeşitli panoramik kabin tasarımları sunmaktadır. buradaki temel nokta, müşteri projesi doğrultusunda doğru tasarım , ergonomi ve kullanılacak asansör tipidir. Binanızın mimarisine ayrı bir özellik katan panoramik asansörler her bina için ayrı ayrı tasarlanır.Kabinin cam ile çerçevelenmiş olması kullanıcısına ayrı bir ferahlık vermekte ve insanlar kapalı bir kabin yerine panoramik asansörleri tercih etmektedir. Bu konuda hasel asansörleri projeniz doğrultusunda çözümler sunmaktadır.

Bina mimarisine uygun olarak yuvarlak, kare, üçgen ve köşeli kabinler tasarlanabilir. 0,63 m/sn hızdan 2,5 m/sn hıza kadar değişik hızlar kullanılabilir.

Kabin kaplaması leminat veya krom-nikel yapılabileceği gibi tüm çizgiler hayalleriniz ile sınırlıdır. Kapılar yarım otomatik olabileceği gibi genelde bu tip asansörlerde otomatik kapılar kullanılır. Otomatik kapılar krom-nikel kaplı veya cam panel şeklinde yapılabilir.